Na stadionie London Stadium miało miejsce spotkanie pomiędzy West Ham oraz Burnley zakończone wynikiem 2-2

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami West Ham i Burnley w ramach 28. kolejki Premier League dostarczył wielu emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2, mimo że na przerwę to goście prowadzili 2-0. Mecz odbył się w London Stadium o godzinie 14:00, a piłkarze obu drużyn zasłużyli na uznanie za walkę do ostatniego gwizdka sędziego.

Ważne Informacje o Meczu

Mecz pomiędzy drużynami West Ham i Burnley zakończył się remisem 2-2. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-2 na korzyść gości. Spotkanie odbyło się na London Stadium w ramach 28. kolejki Premier League. Sędzią głównym był Darren England z Anglii.

Relacja z Meczu

Atmosfera na London Stadium była niesamowicie napięta od samego początku. Gospodarze starali się zdobyć kontrolę nad grą, ale to Burnley jako pierwsi zaskoczyli, kiedy w 11. minucie D. Fofana pokonał bramkarza West Ham, dając swojej drużynie prowadzenie 0-1.

West Ham próbowało odpowiedzieć, jednak to znów goście okazali się skuteczniejsi. W ostatniej minucie pierwszej połowy, K. Mavropanos podwyższył prowadzenie dla Burnley na 0-2, co było ogromnym zaskoczeniem dla kibiców na stadionie.

Po przerwie West Ham wyszedł z determinacją, a już w 46. minucie Lucas Paquetá zmniejszył straty strzelając gola na 1-2. Gospodarze zaczęli naciskać, a emocje na trybunach sięgały zenitu.

W końcówce meczu, gdy wydawało się, że Burnley utrzyma prowadzenie, nadeszła chwila dla West Ham. W doliczonym czasie gry, D. Ings strzelił gola na 2-2, wywołując ekstazę wśród kibiców i doprowadzając do ostatecznego remisu.

Spotkanie nie obyło się bez kartek, a zarówno gospodarze, jak i goście musieli zmierzyć się z ostrzeżeniami sędziego. Tomáš Souček i Lucas Paquetá z West Ham oraz kilku zawodników z Burnley zasłużyli na żółte kartki.

Po emocjonującym meczu, obie drużyny muszą teraz skupić się na kolejnych wyzwaniach. West Ham zmierzy się z SC Freiburg, Aston Villa oraz Newcastle, natomiast Burnley czekają spotkania z Brentford, Chelsea i Wolves.