Dnia 2022-10-24 19:00 na obiekcie London Stadium odbyło się spotkanie West Ham - Bournemouth - 2-0

Pierwsza połowa spotkania między West Ham oraz Bournemouth zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2022-10-24 19:00 na obiekcie sportowym London Stadium rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 13. Na przeciw siebie stanęły West Ham oraz Bournemouth.

Gole strzelali: K. Zouma 45' 1-0 T. Souček S. Benrahma 90' 2-0

Żółte kartki West Ham:

Żółte kartki Bournemouth: Jefferson Lerma 55' Chris Mepham 71'

Czerwone kartki West Ham:

Czerwone kartki Bournemouth:

Sędzią głównym tego spotkania był David Coote, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna West Ham stanie naprzeciw FCSB, następne spotkania z drużynami Crystal Palace oraz Blackburn a Bournemouth zmierzy się z Leeds. Następne mecze zagra z drużynami Everton oraz Everton.

Dzisiaj wierni kibice futbolu z dużym zapałem śledzą potyczki w lidze Premier League. Liczące się zespoły futbolowe oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Jefferson Lerma częstokroć zagwarantowały kapitalnym kibicom mnóstwo wrażeń. Wspaniałe potyczki między piłkarzami ligowymi okazują się nieustępliwe, bardzo rzadko zdarza się koniec końców, iż są to mecze nudne. Zdarzają się bezwzględne sytuacje z faulem, zapadające w pamięć bramki i asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Warto więc przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić mecze futbolowe emocjonującej ligi Premier League. West Ham oraz Bournemouth oraz ich udział w Premier League gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak London Stadium.