Fulham - West Ham, wynik spotkania: 5-0

W meczu Premier League pomiędzy drużynami Fulham i West Ham padł wynik 5-0 na korzyść gospodarzy. Mecz odbył się 10 grudnia 2023 roku o godzinie 14:00 na Craven Cottage. Wynik na przerwę to 3-0, co zapowiadało imponującą dominację drużyny gospodarzy. To było widowisko, które z pewnością zostanie długo wspominane przez kibiców obu drużyn.

Fulham - West Ham 5-0: "Kara dla Hammersów na Craven Cottage!"

Mecz pomiędzy drużynami Fulham a West Ham zakończył się zaskakującym wynikiem 5-0 na korzyść gospodarzy. Spotkanie odbyło się na stadionie Craven Cottage w ramach 16. kolejki Premier League. Sędzią głównym tego meczu był Paul Tierney z Anglii.

Od samego początku spotkania gospodarze narzucili swoje warunki, a już w 22. minucie R. Jiménez otworzył wynik meczu, wykorzystując asystę João Palhinhy. Fulham kontynuowało swoją dominację, a w 31. minucie Willian podwyższył prowadzenie, wykorzystując asystę A. Iwobi. Przed przerwą T. Adarabioyo strzelił kolejnego gola, wykorzystując asystę Andreas Pereira, ustalając wynik na 3-0 dla gospodarzy.

Po przerwie Fulham nie zwalniało tempa. W 60. minucie H. Wilson zdobył czwartego gola dla gospodarzy po asyście T. Cairneya. Ostatnie uderzenie zadał Carlos Vinícius, który w 88. minucie wpakował piłkę do bramki West Ham, zapewniając swojej drużynie imponujące zwycięstwo 5-0.

W trakcie meczu widzieliśmy także kilka kartek. João Palhinha i Fodé Ballo-Touré otrzymali żółte kartki po stronie gospodarzy, natomiast żółtą kartkę dla West Ham zobaczył Aaron Cresswell.

To było prawdziwe widowisko na Craven Cottage, a zwycięstwo gospodarzy na pewno zaskoczyło wielu kibiców. Następne mecze dla Fulham to starcia z Newcastle, Everton i Burnley, natomiast West Ham zmierzy się z SC Freiburg, Wolves oraz Liverpoolem. Czy ta wygrana oznacza wzrost formy Fulham? Czy West Ham zdoła się podnieść po tak bolesnej porażce? Tego dowiemy się już niedługo w kolejnych spotkaniach Premier League.