Nottingham Forest - West Ham, wynik meczu 2-0

W najnowszym starciu ligowym, które odbyło się 17 lutego 2024 roku o godzinie 15:00 na The City Ground, drużyna Nottingham Forest podejmowała rywali z West Ham. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-0 na korzyść gospodarzy, którzy objęli prowadzenie już w pierwszej połowie, utrzymując kontrolę nad meczem do końcowego gwizdka.

Nottingham Forest kontra West Ham: Zwycięstwo Gospodarzy 2-0

Mecz pomiędzy drużynami Nottingham Forest a West Ham odbył się w The City Ground w ramach 25. kolejki Premier League. Sędzią głównym spotkania był Thomas Bramall z Anglii. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice oczekiwali emocjonującej rywalizacji.

W pierwszej połowie drużyny prezentowały równą grę, jednak to Gospodarze wyszli na prowadzenie tuż przed przerwą. To T. Awoniyi strzelił bramkę w 45. minucie, asystującemu N. Domínguezowi, dając Nottingham Forest prowadzenie 1-0.

Druga połowa również była pełna walki i napięcia. Obydwie drużyny starały się zdobyć bramkę, ale to ponownie Gospodarze okazali się bardziej skuteczni. W ostatnich momentach meczu, C. Hudson-Odoi zdobył gola dla Nottingham Forest, ustalając wynik na 2-0, z asystą A. Elangi.

Spotkanie nie obyło się bez kartek, zarówno Gospodarze, jak i Goście otrzymali kilka żółtych kartek. W drużynie gospodarzy kartki zobaczyli m.in. Morgan Gibbs-White, Taiwo Awoniyi, Neco Williams oraz Nicolás Domínguez. Natomiast po stronie West Ham ukarani zostali m.in. Mohammed Kudus, Michail Antonio, Kurt Zouma, Kalvin Phillips oraz Vladimír Coufal, który ostatecznie otrzymał drugą żółtą kartkę i musiał opuścić boisko.

W 71. minucie meczu czerwoną kartkę obejrzał Kalvin Phillips z drużyny West Ham, co osłabiło Gości w końcówce spotkania. Nottingham Forest zasłużenie sięgnęło po zwycięstwo 2-0 nad West Ham, co cieszyło fanów obu drużyn.

Następne Mecze

Nottingham Forest w kolejnych meczach zmierzy się z Aston Villa, Manchester United oraz Liverpool. Z kolei West Ham czekają spotkania z Brentford, Evertonem i Burnley. Po emocjonującym starciu, kibice nie mogą się doczekać kolejnych wyzwań, jakie przyniesie Premier League.