Dnia 2023-12-03 14:00 na stadionie London Stadium odbył się mecz między West Ham oraz Crystal Palace zakończony wynikiem 1-1

W dniu 3 grudnia 2023 roku, na London Stadium, odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami West Ham i Crystal Palace. Po niesamowitym starciu obu zespołów, ostateczny wynik to 1-1, a wynik na przerwę wynosił 1-0. To starcie miało miejsce w ramach 14. kolejki Premier League.

Mecz West Ham - Crystal Palace 1-1

Data i godzina meczu: 3 grudnia 2023, godzina 14:00

Miejsce rozgrywki: London Stadium

Liga: Premier League, kolejka 14

Sędzia Główny: Michael Oliver

Relacja z meczu

Atmosfera na London Stadium była niesamowita, kibice obu drużyn wnieśli ogromną energię na trybuny, co sprawiło, że mecz był jeszcze bardziej pasjonujący.

Po pierwszym gwizdku sędziego rozpoczął się mecz pomiędzy West Ham i Crystal Palace. Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 13 minucie, kiedy to M. Kudus umieścił piłkę w siatce po zagraniu V. Coufala, ustalając wynik na 1-0.

Po przerwie to goście przejęli inicjatywę, a ich wysiłki zostały wynagrodzone w 53 minucie, kiedy O. Édouard wyrównał stan meczu na 1-1. Mimo kilku okazji na obu stronach, wynik nie uległ już zmianie do końca spotkania.

W trakcie meczu zawodnicy West Ham otrzymali dwa żółte kartki - James Ward-Prowse w 37 minucie oraz Vladimír Coufal w 79 minucie. Natomiast w drużynie gości żadnemu zawodnikowi nie pokazano żółtej kartki.

Na czerwone kartki nie było czasu, aż tak zacięty mecz toczył się na boisku.

West Ham zmierzy się w kolejnych meczach z Tottenhamem, Fulham oraz SC Freiburg, natomiast Crystal Palace czekają spotkania z Bournemouth, Liverpoolem oraz Stoke City.

Mecz zakończył się wynikiem remisowym 1-1, a kibice obu drużyn mogli cieszyć się z dobrej, wyrównanej piłki nożnej.