Mecz West Ham kontra Aston Villa zakończony wynikiem 2-1 dnia 2022-03-13 14:00 na stadionie London Stadium

West Ham kontra Aston Villa 2-1. Dnia 2022-03-13 14:00 na obiekcie sportowym London Stadium rozegrał się interesujący mecz ligi Premier League kolejki 29 pomiędzy West Ham a Aston Villa.

Pierwsza część spotkania pomiędzy West Ham a Aston Villa zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

 

Gole strzelali: A. Yarmolenko 70' 1-0 S. Benrahma Pablo Fornals 82' 2-0 S. Benrahma J. Ramsey 90' 2-1 E. Buendía

Żółte kartki West Ham: Manuel Lanzini 44'

Żółte kartki Aston Villa:

Czerwone kartki West Ham:

Czerwone kartki Aston Villa:

Główny sędzia spotkania to Jarred Gillett, Australia. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna West Ham stawi czoła Sevilla, następne spotkania z drużynami Tottenham i Everton. Kolejno natomiast Aston Villa z Arsenal. Następne mecze zagra z drużynami Wolves i Tottenham.

Wierni kibice futbolu śledzą starcia ligi Premier League. Utalentowane zespoły piłkarskie z tej ligi i piłkarze tacy jak między innymi Manuel Lanzini systematycznie sprawiają wspaniałym entuzjastom futbolu emocje sięgające zenitu. Trafiamy na widowiskowe asysty czy bramki, bezlitosne sytuacje z faulem dodające niesamowite przeżycia z meczu. Walki pomiędzy piłkarzami z ligi okazują się niezwykle zajadłe, rzadko bywa jednoznacznie, że zmagania nas męczą. Serdecznie zachęcamy każdego z fanów, żeby śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Premier League. Uczestnictwo takich drużyn jak West Ham i Aston Villa w lidze Premier League zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, London Stadium.