Na stadionie London Stadium dnia 2023-02-11 12:30 miał miejsce mecz pomiędzy West Ham i Chelsea zakończony wynikiem 1-1

W dniu 2023-02-11 12:30 na stadionie London Stadium rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 23 pomiędzy West Ham a Chelsea.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy West Ham a Chelsea wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: João Félix 16' 0-1 E. Fernández Emerson 28' 1-1 J. Bowen

Żółte kartki West Ham: Vladimír Coufal 55'

Żółte kartki Chelsea: Benoît Badiashile 64'

Czerwone kartki West Ham:

Czerwone kartki Chelsea:

Sędzią głównym tego spotkania był Craig Pawson, England. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu drużyna West Ham stanie naprzeciw Tottenham, następne spotkania z drużynami Nottingham Forest i Manchester United natomiast Chelsea podejmie Borussia Dortmund. Następne mecze zagra z drużynami Southampton i Tottenham.

W dobie dzisiejszych czasów wielu kibiców śledzi poczynania, które dotyczą ligi Premier League. Mocne zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak Vladimír Coufal Benoît Badiashile częstokroć zagwarantowały kapitalnym sympatykom emocje z najwyższej półki. Zdarzają się efektowne bramki czy asysty, brutalne faule, które dodają niesamowite wrażenia z meczu. Niesamowite walki pomiędzy drużynami futbolowymi są zagorzałe, nie często bywa, że widowiska nudzą. Zachęcamy, żeby śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych i śledzić spotkania sportowe znakomitej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Udział takich drużyn jak West Ham i Chelsea z ligi Premier League gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak London Stadium.