Newcastle vs West Ham, wynik spotkania - 4-3

W emocjonującym starciu dwóch drużyn Premier League, Newcastle podejmowało West Ham na własnym stadionie, St. James' Park. Mecz odbył się 3 dni temu, 30 marca 2024 roku o godzinie 12:30. Ostatecznie to gospodarze wyszli zwycięsko, pokonując rywali 4-3, w meczu pełnym zwrotów akcji i bramek. Wynik na przerwę wskazywał na minimalne prowadzenie West Ham 2-1, jednak to Newcastle okazało się skuteczniejsze w drugiej połowie, zapewniając sobie cenne trzy punkty w 30. kolejce ligowej rywalizacji.

Relacja z meczu piłki nożnej: Newcastle vs West Ham

Witajcie kibice na St. James' Park, gdzie dzisiaj odbywa się niezwykle emocjonujące starcie pomiędzy Newcastle a West Ham. Sędzią głównym tego spotkania jest Robert Jones z Anglii. Obie drużyny są gotowe zmierzyć się na murawie w ramach 30. kolejki Premier League.

Początek meczu był bardzo dynamiczny, a już w 6. minucie gry to gospodarze objęli prowadzenie! Alexander Isak strzelił gola, wprowadzając swoją drużynę na właściwe tory.

West Ham odpowiedział szybko, w 21. minucie to Michael Antonio wyrównał wynik po asyście Lucasa Paquetá.

Na chwilę przed przerwą, w 45. minucie, to goście zdobyli drugą bramkę. Mohammed Kudus był skuteczny, asystując Jarrod Bowenowi. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 1-2 na korzyść West Ham.

Po przerwie West Ham zdecydowanie przejęło inicjatywę i szybko powiększyło swoje prowadzenie. W 48. minucie to znów Jarrod Bowen wpisał się na listę strzelców, asystując Mohammedowi Kudusowi.

Ale Newcastle nie zamierzało się poddać. W 77. minucie Alexander Isak ponownie trafia do siatki, zmniejszając różnicę na tablicy wyników.

Niesamowita końcówka meczu! W 83. minucie Harvey Barnes doprowadza do remisu 3-3 po kolejnym trafieniu Alexandera Isaka. Atmosfera na stadionie jest wręcz elektryzująca!

Ale to jeszcze nie koniec emocji! W doliczonym czasie gry, w 90. minucie, Harvey Barnes strzela gola na wagę zwycięstwa dla Newcastle, ustalając wynik meczu na 4-3!

Mecz zakończył się wielkim triumfem gospodarzy, którzy mimo trudności potrafili odwrócić losy spotkania na swoją korzyść. Pojedynkiem kipiały emocje, a kibice na trybunach nie mogli oderwać wzroku od boiska.

Na kartki nie brakowało miejsca - zarówno gospodarze, jak i goście zanotowali żółte kartki. Ostatecznie to Anthony Gordon z Newcastle otrzymał dwie żółte kartki, a w konsekwencji czerwoną kartkę w doliczonym czasie gry. Tomáš Souček z West Ham również dostał żółtą kartkę.

Następne wyzwania czekają obie drużyny. Newcastle zmierzy się z Evertonem, Fulhamem oraz Tottenhamem, natomiast West Ham zagra kolejno z Tottenhamem, Wolves i Bayerem Leverkusen.