Mecz między West Ham i Brighton dnia 2022-08-21 13:00: końcowy wynik 0-2

 

Po pierwszej połowie meczu między West Ham a Brighton wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

Dnia 2022-08-21 13:00 na obiekcie sportowym London Stadium odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 3 pomiędzy West Ham a Brighton.

Gole strzelali: A. Mac Allister 22' 0-1 L. Trossard 66' 0-2 P. Groß

Żółte kartki West Ham: Thilo Kehrer 20' Aaron Cresswell 71'

Żółte kartki Brighton:

Czerwone kartki West Ham:

Czerwone kartki Brighton:

Sędzią głównym tego spotkania był Anthony Taylor, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu West Ham stawi czoła Viborg, następne spotkania z drużynami Aston Villa i Tottenham. Kolejno natomiast Brighton z Forest Green. Następne mecze zagra z drużynami Leeds i Fulham.

Wielu kibiców z entuzjazmem śledzi poczynania, które tyczą się ligi Premier League. Liczące się futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak Thilo Kehrer systematycznie zapewniają własnym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Trafiamy na zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe oraz asysty, nieprzepisowe faule zakończone pokazaniem żółtej kartki gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Niesamowite walki między graczami okazują się zaciekłe, nie często bywa definitywnie, iż są to mecze usypiające. Z tego powodu warto śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych,oglądać mecze futbolowe popularnej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Udział takich popularnych drużyn jak West Ham oraz Brighton z ligi Premier League zapewnia super emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak London Stadium.