Dnia 2021-12-12 14:00 miał miejsce mecz Burnley vs West Ham zakończony wynikiem 0-0

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Burnley i West Ham zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Dnia 2021-12-12 14:00 na obiekcie sportowym Turf Moor odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 16. Zmierzyły się ze sobą Burnley oraz West Ham.

Gole strzelali:

Żółte kartki Burnley: Charlie Taylor 33' Ben Mee 45'

Żółte kartki West Ham: Craig Dawson 90'

Czerwone kartki Burnley:

Czerwone kartki West Ham:

Sędzią głównym tego spotkania był Graham Scott, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Burnley stanie naprzeciw Watford, następne spotkania z drużynami Aston Villa oraz Everton. Kolejno natomiast West Ham podejmie Arsenal. Następne mecze zagra z drużynami Norwich oraz Tottenham.

Kibice z zaangażowaniem śledzą poczynania w lidze Premier League. Uzdolnione drużyny piłkarskie z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak Charlie Taylor Craig Dawson nieraz zagwarantowały swoim sympatykom mnóstwo przeżyć. Ustawicznie zdarzają się spektakularne sytuacje podbramkowe i asysty, brutalne faule, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Walki pomiędzy zawodnikami zdarzają się bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa, iż są to mecze mało interesujące. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać mecze piłkarskie lubianej ligi Premier League oraz śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Udział takich zespołów jak Burnley i West Ham z ligi Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Turf Moor.