Dnia 2024-02-04 14:00 na stadionie Old Trafford odbył się mecz Manchester United - West Ham - 3-0

W minioną sobotę na stadionie Old Trafford odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Manchester United i West Ham w ramach 23. kolejki Premier League. Manchester United pewnie pokonał rywali 3-0, zapewniając sobie zwycięstwo już w pierwszej połowie, prowadząc 1-0. Mecz odbył się 4 lutego o godzinie 14:00.

Manchester United 3-0 West Ham

W sobotę 4 lutego 2024 roku na Old Trafford odbył się pojedynek pomiędzy drużynami Manchester United i West Ham. Spotkanie to było częścią 23. kolejki Premier League. Gospodarze okazali się górą, wygrywając 3-0. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje drużyny przez cały mecz, tworząc niesamowitą atmosferę.

Pierwszy gol padł w 23. minucie, a na listę strzelców wpisał się R. Højlund, asystującemu Casemiro. Po pierwszej połowie Manchester United prowadził 1-0. Druga połowa to popis gry drużyny gospodarzy - już w 49. minucie A. Garnacho podwyższył prowadzenie, z asystą Bruno Fernandesa. Na koniec, w 84. minucie, to ponownie Garnacho zapewnił swojej drużynie trzeciego gola, tym razem z asystą S. McTominaya.

Spotkanie nie obyło się bez kartek - Tomáš Souček z West Ham otrzymał żółtą kartkę w 37. minucie. Natomiast żadnej z drużyn nie została ukazana czerwona kartka.

Manchester United w najbliższych meczach zmierzy się z Aston Villą, Luton oraz Fulham, natomiast West Ham spotka się z Arsenalem, Nottingham Forest oraz Brentford.