Mecz Everton vs West Ham, wynik 1-0

Dnia 2022-09-18 13:15 na obiekcie sportowym Goodison Park odbył się mecz ligi Premier League kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły Everton oraz West Ham.

Pierwsza połowa meczu między Everton i West Ham zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

 

Gole strzelali: N. Maupay 53' 1-0 A. Iwobi

Żółte kartki Everton: Conor Coady 28' Anthony Gordon 62' Dwight McNeil 90'

Żółte kartki West Ham: Gianluca Scamacca 90'

Czerwone kartki Everton:

Czerwone kartki West Ham:

Sędzią głównym tego spotkania był Michael Oliver, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Everton stawi czoła Southampton, następne spotkania z drużynami Manchester United oraz Tottenham natomiast West Ham z Wolves. Następne mecze zagra z drużynami Anderlecht oraz Fulham.

Fani futbolu z dużym zapałem śledzą bardzo fascynujące starcia w lidze Premier League. Interesujące piłkarskie zespoły oraz piłkarze tacy jak przykładowo Conor Coady Gianluca Scamacca systematycznie gwarantują wyśmienitym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Często zdarzają się bezwzględne sytuacje z faulem, wyśmienite asysty i bramki, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Wspaniałe walki między zawodnikami ligowymi są niezwykle nieustępliwe, nie często okazuje się, iż są to widowiska mało interesujące. Gorąco zachęcamy każdego z kibiców, aby śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych iprzeglądać spotkania sportowe popularnej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Everton i West Ham jak ich udział w lidze Premier League zapewnia super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Goodison Park.