Spotkanie Sheffield Utd - West Ham zakończone wynikiem 2-2

W meczu 21. kolejki Premier League drużyny Sheffield Utd i West Ham zderzyły się w starciu, które zakończyło się remisem 2-2. Spotkanie odbyło się na Bramall Lane, a wynik na przerwę to 1-1. Mecz miał miejsce 21 stycznia 2024 roku o godzinie 14:00.

Mecz Sheffield Utd - West Ham zakończony remisem 2-2

W meczu pomiędzy drużynami Sheffield Utd a West Ham na stadionie Bramall Lane padł wynik 2-2. Mecz odbył się 21 stycznia o godzinie 14:00 w ramach 21. kolejki Premier League. Sędzią głównym spotkania był Michael Salisbury z Anglii.

Pierwsza bramka padła w 28. minucie, kiedy to piłkę do siatki wpakował M. Cornet, dając prowadzenie drużynie gości. Gospodarze doprowadzili do wyrównania tuż przed przerwą, gdy B. Brereton trafił do bramki w 44. minucie.

W drugiej połowie to zespół West Ham objął prowadzenie po bramce J. Ward-Prowse'a w 79. minucie. Wydawało się, że to goście wyjdą zwycięsko z tego starcia, jednak w doliczonym czasie gry O. McBurnie zdobył bramkę dla Sheffield Utd, ustalając wynik na 2-2.

Spotkanie nie obyło się bez kartek. W drużynie gospodarzy żółte kartki obejrzeli: Gustavo Hamer, Andre Brooks oraz Anel Ahmedhodžić, a czerwoną kartkę zobaczył Rhian Brewster. Z kolei w zespole gości żółte kartki otrzymali: James Ward-Prowse i dwukrotnie Vladimír Coufal, który ostatecznie został również ukarany czerwoną kartką.

Następne mecze dla Sheffield Utd to starcia z Brighton, Crystal Palace oraz Aston Villa, natomiast West Ham zmierzy się z Bournemouth, Manchester United oraz Arsenalem.

Mecz na Bramall Lane dostarczył wielu emocji dla kibiców obu drużyn, a końcowy remis sprawił, że żaden z zespołów nie mógł zostać zadowolony z rezultatu. Kibice mogą cieszyć się z widowiska, które dostarczyło wiele goli, kontrowersji oraz dramatycznych momentów aż do ostatniego gwizdka sędziego.