Na obiekcie London Stadium odbyło się spotkanie West Ham - Bournemouth - końcowy wynik 1-1

W ostatnim spotkaniu Premier League drużyny West Ham i Bournemouth podzieliły się punktami po zaciętym pojedynku. Mecz, rozegrany siedem dni temu na London Stadium, zakończył się remisem 1-1. Pomimo prowadzenia Bournemouth po pierwszej połowie, West Ham zdołał wyrównać i utrzymać wynik do końcowego gwizdka.

Mecz West Ham - Bournemouth: Remis na London Stadium

Wczorajszy wieczór na London Stadium obfitował w emocje, gdy gospodarze, West Ham, podejmowali drużynę Bournemouth w ramach kolejki 22 Premier League. Mecz zakończył się remisem 1-1, a kibice z pewnością nie narzekali na brak akcji na boisku. Sędzią głównym spotkania był Tim Robinson z Anglii.

Już w 3. minucie spotkania Bournemouth wyszło na prowadzenie za sprawą trafienia Dominic'a Solanke, któremu asystował niezawodny kolega z drużyny. Choć gospodarze próbowali wyrównać jeszcze przed przerwą, goście zdołali utrzymać prowadzenie do końca pierwszej połowy.

Druga połowa nie zawiodła oczekiwań kibiców, a emocje sięgnęły zenitu, gdy w 61. minucie James Ward-Prowse doprowadził do remisu. West Ham intensywnie pressowało rywali, próbując zdobyć zwycięskiego gola, ale ostatecznie spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

Spotkanie nie obyło się bez kartek, a zawodnicy obu drużyn musieli uważać na swoje zachowanie. Jarrod Bowen otrzymał żółtą kartkę po stronie gospodarzy, podobnie jak Ryan Christie, Lewis Cook i Romain Faivre po stronie gości.

Następne spotkania dla West Ham to konfrontacje z zespołami Arsenal, Nottingham Forest oraz Brentford. Z kolei Bournemouth zmierzy się z drużynami Fulham, Newcastle oraz Manchester City. Czy obie drużyny zdołają wykorzystać ten remis jako motywację do zwycięstw w kolejnych meczach? Tego dowiemy się już niedługo.