Na obiekcie Carrow Road miało miejsce spotkanie Norwich kontra West Ham zakończone wynikiem 0-4

Norwich kontra West Ham wynik 0-4. Dnia 2022-05-08 13:00 na stadionie Carrow Road rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 36. Zmierzyły się ze sobą Norwich oraz West Ham.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Norwich a West Ham zakończyła się 0-3. Końcowy wynik meczu to 0-4.

 

Gole strzelali: S. Benrahma 12' 0-1 J. Bowen M. Antonio 30' 0-2 S. Benrahma 45' 0-3 J. Bowen M. Lanzini 65' 0-4

Żółte kartki Norwich: Brandon Williams 61'

Żółte kartki West Ham: Jarrod Bowen 25'

Czerwone kartki Norwich:

Czerwone kartki West Ham:

Główny sędzia meczu - Robert Jones, England. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Norwich zmierzy się już z Leicester, następne spotkania z drużynami Wolves oraz Tottenham natomiast West Ham podejmie Manchester City. Następne mecze zagra z drużynami Brighton oraz .

W dzisiejszych czasach liczna grupa fanów śledzi ciekawe potyczki w lidze Premier League. Uzdolnione futbolowe drużyny oraz piłkarze jak Brandon Williams Jarrod Bowen wielokrotnie serwują wspaniałym sympatykom mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Regularnie zdarzają się ostre sytuacje z faulem, wyśmienite bramki czy asysty dodające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. Walki pomiędzy piłkarzami z ligi okazują się zaciekłe, nie często bywa definitywnie, iż są to mecze usypiające. To też warto przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz śledzić mecze futbolowe lubianej ligi Premier League. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Norwich i West Ham w lidze Premier League gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Carrow Road.