Mecz West Ham - Brentford zakończony wynikiem 1-2

West Ham - Brentford 1-2.

Pierwsza część spotkania pomiędzy West Ham i Brentford zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2021-10-03 13:00 na stadionie London Stadium rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 7. Zmierzyły się West Ham oraz Brentford.

Gole strzelali: B. Mbeumo 20' 0-1 J. Bowen 80' 1-1 T. Souček Y. Wissa 90' 1-2

Żółte kartki West Ham: Kurt Zouma 35' Declan Rice 90'

Żółte kartki Brentford: Christian Nørgaard 69' Sergi Canós 84' Zanka 85'

Czerwone kartki West Ham:

Czerwone kartki Brentford:

Główny arbiter meczu to Peter Bankes, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna West Ham zmierzy się już z Everton, następne spotkania z drużynami Genk oraz Tottenham a Brentford zmierzy się z Chelsea. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Fani futbolu śledzą ekscytujące poczynania, które dotyczą ligi Premier League. Interesujące zespoły piłkarskie oraz zawodnicy jak Kurt Zouma Christian Nørgaard częstokroć zagwarantowały swoim fanom emocje z najwyższej półki. Potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi bywają bardzo zajadłe, rzadko bywa koniec końców, że widowiska męczą. Systematycznie zdarzają się nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się żółtą kartką, przepiękne sytuacje podbramkowe czy asysty gwarantujące wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Premier League oraz śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich. West Ham i Brentford jak ich udział w Premier League zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, London Stadium.