West Ham vs Tottenham, wynik spotkania - 1-1

W niedawnym starciu na London Stadium doszło do zaciętej rywalizacji pomiędzy West Ham a Tottenham, które zakończyło się remisem 1-1. Mimo wielu okazji po obu stronach, żadna z drużyn nie zdołała wypracować sobie przewagi, co zaowocowało podziałem punktów. Mecz ten odbył się 6 dni temu, 2 kwietnia o godzinie 19:15 w ramach 31. kolejki angielskiej Premier League.

Relacja z przebiegu meczu piłki nożnej West Ham - Tottenham

Mecz pomiędzy West Ham i Tottenham rozpoczął się o godzinie 19:15 na London Stadium. Sędzia główny, John Brooks, prowadził spotkanie w ramach 31. kolejki Premier League. Obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom futbolu, a emocje sięgały zenitu.

W 5. minucie spotkania to goście objęli prowadzenie za sprawą T. Wernera, który wykorzystał świetne podanie i skierował piłkę do bramki bramkarza West Ham. Jednak gospodarze szybko odpowiedzieli. W 19. minucie piłkę do siatki podwyższył K. Zouma po asyście J. Bowena, który zachwycił kibiców zespołu z Londynu.

W drugiej połowie nie zabrakło emocji. Michail Antonio z West Ham otrzymał żółtą kartkę w 53. minucie, natomiast piłkarze Tottenhamu również nie zachowywali czystego konta. Micky van de Ven został ukarany żółtą kartką w 44. minucie, a kolejne kartki dla gości otrzymali Rodrigo Bentancur (61'), Brennan Johnson (74') oraz Cristian Romero (89').

Mimo zaciekłej walki obu drużyn, wynik nie uległ zmianie i mecz zakończył się remisem 1-1. Zarówno West Ham, jak i Tottenham, mają wiele do poprawy przed kolejnymi spotkaniami. Atmosfera na stadionie była niesamowita, a kibice dopingowali swoje drużyny do końca.

Następne mecze dla West Ham to starcia z Bayer Leverkusen, Fulham i ponownie Bayer Leverkusen. Z kolei Tottenham zmierzy się z Newcastle, Manchester City oraz lokalnym rywalem, Arsenalem. Fani piłki nożnej mogą być pewni, że obie drużyny nadal będą walczyć o jak najlepsze rezultaty w rozgrywkach ligowych.