Spotkanie Arsenal vs West Ham na obiekcie Emirates Stadium - 2-0

Arsenal vs West Ham wynik 2-0. Dnia 2021-12-15 20:00 na stadionie Emirates Stadium odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 17 pomiędzy Arsenal a West Ham.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Arsenal oraz West Ham wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Gole strzelali: Gabriel Martinelli 48' 1-0 A. Lacazette E. Smith Rowe 87' 2-0 B. Saka

Żółte kartki Arsenal: Gabriel Martinelli 58' Aaron Ramsdale 72'

Żółte kartki West Ham: Vladimír Coufal 11' Vladimír Coufal 66'

Czerwone kartki Arsenal:

Czerwone kartki West Ham: Vladimír Coufal 66'

Główny arbiter meczu to Anthony Taylor, England. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Arsenal zmierzy się już z Sunderland, następne spotkania z drużynami Norwich i Wolves. Kolejno natomiast West Ham podejmie Tottenham. Następne mecze zagra z drużynami Southampton i Watford.

Liczna grupa kibiców śledzi poczynania w lidze Premier League. Interesujące drużyny futbolowe i zawodnicy jak Gabriel Martinelli Vladimír Coufal nieustannie serwują wyborowym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy zawodnikami są zaciekłe, nie często bywa koniec końców, że widowiska nie są interesujące. Bardzo często obserwujemy idealne asysty oraz gole, nieprzepisowe sytuacje na faul dodające smaczku całemu wydarzeniu. Zachęcamy każdego z fanów, żeby przeglądać widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi Premier League, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych. Udział takich popularnych zespołów jak Arsenal oraz West Ham z ligi Premier League zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Emirates Stadium.