West Ham vs Manchester United, wynik spotkania: 1-0

Po pierwszej połowie spotkania między West Ham oraz Manchester United wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

W dniu 2023-05-07 18:00 na stadionie London Stadium rozegrał się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 35 pomiędzy West Ham a Manchester United.

Gole strzelali: S. Benrahma 27' 1-0

Żółte kartki West Ham:

Żółte kartki Manchester United: Tyrell Malacia 36' Aaron Wan-Bissaka 64'

Czerwone kartki West Ham:

Czerwone kartki Manchester United:

Sędzią głównym tego spotkania był Peter Bankes, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna West Ham stanie naprzeciw AZ Alkmaar, następne spotkania z drużynami Brentford oraz AZ Alkmaar a Manchester United zmierzy się z Wolves. Następne mecze zagra z drużynami Bournemouth oraz Chelsea.

Liczni fani z dużym zapałem śledzą potyczki, które tyczą się ligi Premier League. Interesujące drużyny piłkarskie z ligi oraz zawodnicy tacy jak m.in. Tyrell Malacia nieustannie gwarantują własnym wiernym fanom wiele niesamowitych wrażeń. Zdarzają się przechodzące do historii gole oraz asysty, nieprzepisowe faule kończące się żółtą kartką, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Cieszące oko zmagania między piłkarzami ligowymi są nieustępliwe, rzadko bywa, że są to mecze drętwe. Z tego powodu warto przeglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Premier League, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. West Ham oraz Manchester United jak ich udział w Premier League gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak London Stadium.