West Ham - Fulham, wynik spotkania - 0-2

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami West Ham i Fulham w ramach 33. kolejki Premier League dostarczył wielu emocji dla kibiców. Spotkanie rozgrywane na London Stadium zakończyło się zwycięstwem Fulham 2:0. Bramki padły już w pierwszej połowie, dając drużynie gości prowadzenie 1:0 na przerwę. Ostateczny wynik ustalony został po drugiej połowie, zapewniając Fulham cenne trzy punkty.

West Ham - Fulham 0-2: Dominacja Gości na London Stadium

W meczu 33. kolejki Premier League na London Stadium drużyna West Ham podejmowała Fulham. Mecz odbył się w dniu 14 kwietnia 2024 roku o godzinie 13:00. Sędzią głównym spotkania był Stuart Attwell z Anglii. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice obu drużyn dopingowali swoich zawodników, tworząc niesamowitą aurę futbolu.

Od samego początku spotkanie zapowiadało się emocjonująco. Obie drużyny walczyły o każdą piłkę, stwarzając liczne okazje bramkowe. Pierwszą bramkę dla Fulham zdobył Andreas Pereira w 9. minucie spotkania, wykorzystując świetne podanie od kolegi z zespołu. Gospodarze próbowali odrobić straty, jednak skuteczna gra defensywy Gości uniemożliwiała im zdobycie bramki.

Druga połowa również była pełna emocji. W 72. minucie to ponownie Andreas Pereira wpisał się na listę strzelców, podnosząc prowadzenie Fulham na 2-0. Asystę przy tej bramce zanotował A. Iwobi, który świetnie dogrywał piłkę do kolegi. West Ham próbował zmobilizować się i odrobić straty, lecz skuteczna gra defensywy Gości oraz świetna postawa bramkarza sprawiły, że wynik 0-2 utrzymał się do końcowego gwizdka.

W trakcie meczu padły żółte kartki dla obu drużyn. Zawodnicy West Ham, reprezentowani przez Lucasa Paquetá, otrzymali żółtą kartkę w doliczonym czasie gry. Natomiast gracze Fulham, Andreas Pereira oraz Bobby Decordova-Reid, również zobaczyli żółte kartki za faulujące zachowanie na boisku.

Po tym meczu West Ham zmierzy się kolejno z Bayerem Leverkusen, Crystal Palace oraz Liverpoolem. Natomiast Fulham czekają starcia z Liverpoolem, Crystal Palace oraz Brentford. Zwycięstwo Fulham nad West Ham na pewno doda skrzydeł drużynie w nadchodzących spotkaniach.