Spotkanie West Ham kontra Manchester City zakończone wynikiem 0-2

Dnia 2022-08-07 15:30 na stadionie London Stadium odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 1. Zmierzyły się West Ham oraz Manchester City.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy West Ham a Manchester City zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: E. Haaland 36' 0-1 E. Haaland 65' 0-2 K. De Bruyne

Żółte kartki West Ham:

Żółte kartki Manchester City: João Cancelo 45'

Czerwone kartki West Ham:

Czerwone kartki Manchester City:

Sędzią głównym tego spotkania był Michael Oliver, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu West Ham stanie naprzeciw Nottingham Forest, następne spotkania z drużynami Brighton oraz Aston Villa. Kolejno natomiast Manchester City z Bournemouth. Następne mecze zagra z drużynami Newcastle oraz Barcelona.

Oddani fani śledzą starcia w lidze Premier League. Interesujące drużyny piłkarskie z ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. João Cancelo stale sprawiają wyśmienitym sympatykom emocje z najwyższej półki. Niesamowite potyczki pomiędzy graczami ligowymi okazują się nader bezkompromisowe, rzadko bywa koniec końców, że są to mecze nie warte uwagi. Obserwujemy książkowe asysty i gole, bezlitosne sytuacje na faul zakończone pokazaniem żółtego kartonika, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Serdecznie zachęcamy, aby śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych orazśledzić mecze piłkarskie emocjonującej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. West Ham oraz Manchester City oraz ich udział w lidze Premier League zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, London Stadium.