Dnia 2023-08-20 15:30 miało miejsce spotkanie między West Ham i Chelsea zakończone wynikiem 3-1

Pierwsza połowa spotkania między West Ham i Chelsea zakończyła się 1-1. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

W dniu 2023-08-20 15:30 na obiekcie sportowym London Stadium rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 2. Zmierzyły się ze sobą West Ham i Chelsea.

Gole strzelali: N. Aguerd 7' 1-0 J. Ward-Prowse C. Chukwuemeka 28' 1-1 M. Antonio 53' 2-1 J. Ward-Prowse Lucas Paquetá 90' 3-1

Żółte kartki West Ham: Nayef Aguerd 13' Lucas Paquetá 35' Emerson Palmieri 45' Nayef Aguerd 67'

Żółte kartki Chelsea: Axel Disasi 36' Carney Chukwuemeka 40' Nicolas Jackson 72'

Czerwone kartki West Ham: Nayef Aguerd 67'

Czerwone kartki Chelsea:

Sędzią głównym tego spotkania był John Brooks, England. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu West Ham stanie naprzeciw Brighton, następne spotkania z drużynami Luton i Manchester City. Kolejno natomiast Chelsea z Luton. Następne mecze zagra z drużynami AFC Wimbledon i Nottingham Forest.

Liczni fani piłki nożnej z dużym zaangażowaniem śledzą interesujące starcia ligi Premier League. Utalentowane piłkarskie drużyny i piłkarze jak Nayef Aguerd Axel Disasi niejednokrotnie zapewniły pierwszorzędnym kibicom wiele emocji. Walki między piłkarzami ligowymi okazują się niezwykle zagorzałe, rzadko bywa ostatecznie, że widowiska przynudzają. Bardzo często obserwujemy ostre sytuacje na faul, wyjątkowe asysty czy sytuacje podbramkowe gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych, śledzić wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Udział takich legendarnych zespołów jak West Ham i Chelsea w lidze Premier League gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, London Stadium.