Spotkanie West Ham kontra Norwich zakończone wynikiem 2-0

Pierwsza połowa spotkania między West Ham a Norwich zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2022-01-12 19:45 na stadionie London Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 18 pomiędzy West Ham a Norwich.

Gole strzelali: J. Bowen 42' 1-0 V. Coufal J. Bowen 83' 2-0 A. Masuaku

Żółte kartki West Ham:

Żółte kartki Norwich:

Czerwone kartki West Ham:

Czerwone kartki Norwich:

Sędzią głównym tego spotkania był Simon Hooper, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna West Ham zmierzy się już z Manchester United, następne spotkania z drużynami Kidderminster Harriers i Watford. Kolejno natomiast Norwich z Watford. Następne mecze zagra z drużynami Wolves i Crystal Palace.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo fanów śledzi ciekawe poczynania, które mają miejsce w lidze Premier League. Utalentowane zespoły piłkarskie i zawodnicy tacy jak niejednokrotnie zapewniły pierwszorzędnym kibicom mnóstwo wrażeń. Potyczki między zawodnikami ligowymi zdarzają się bardzo zażarte, rzadko bywa definitywnie, że potyczki nas nudzą. Systematycznie obserwujemy ostre sytuacje z faulem kończące się żółtą kartką, wspaniałe sytuacje podbramkowe i asysty, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, oglądać spotkania piłkarskie popularnej ligi Premier League i przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych. West Ham oraz Norwich i ich udział w lidze Premier League gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, London Stadium.