Spotkanie między Brighton i West Ham na stadionie The American Express Community Stadium dnia 2023-03-04 15:00 - końcowy wynik 4-0

W dniu 2023-03-04 15:00 na stadionie The American Express Community Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 26. Zmierzyły się ze sobą Brighton i West Ham.

Pierwsza połowa meczu między Brighton i West Ham zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-0.

Gole strzelali: A. Mac Allister 18' 1-0 J. Veltman 52' 2-0 A. Mac Allister K. Mitoma 69' 3-0 P. Groß D. Welbeck 89' 4-0 F. Buonanotte

Żółte kartki Brighton:

Żółte kartki West Ham: Tomáš Souček 55' Jarrod Bowen 59' Declan Rice 60'

Czerwone kartki Brighton:

Czerwone kartki West Ham:

Główny arbiter meczu - Stuart Attwell, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Brighton zmierzy się już z Leeds, następne spotkania z drużynami Crystal Palace i Manchester United a West Ham z AEK Larnaca. Następne mecze zagra z drużynami Aston Villa i AEK Larnaca.

Coraz częściej zauważamy, że wielu kibiców śledzi starcia w lidze Premier League. Ciekawe drużyny futbolowe i piłkarze jak Tomáš Souček wielokrotnie zaserwowały kapitalnym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo zapierających dech w piersiach przeżyć. Niesamowite walki między graczami z ligi bywają niezwykle zagorzałe, nie często bywa, że potyczki nas nudzą. Systematycznie trafiamy na niezwykłe asysty oraz sytuacje podbramkowe, brutalne faule kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego też warto przeglądać mecze futbolowe ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Brighton i West Ham jak ich udział w Premier League gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak The American Express Community Stadium.