Aston Villa - West Ham, wynik spotkania: 0-1

Aston Villa - West Ham wynik spotkania 0-1.

Pierwsza część spotkania między Aston Villa a West Ham zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2022-08-28 13:00 na stadionie Villa Park rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 4. Na przeciw siebie stanęły Aston Villa i West Ham.

Gole strzelali: Pablo Fornals 74' 0-1 D. Rice

Żółte kartki Aston Villa: Matty Cash 57' Boubacar Kamara 79'

Żółte kartki West Ham:

Czerwone kartki Aston Villa:

Czerwone kartki West Ham:

Sędzią głównym tego spotkania był David Coote, England. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Aston Villa stanie naprzeciw Arsenal, następne spotkania z drużynami Manchester City i Leicester natomiast West Ham zmierzy się z Tottenham. Następne mecze zagra z drużynami Chelsea i FCSB.

Liczna grupa kibiców z dużym entuzjazmem śledzi pasjonujące poczynania, które odbywają się w lidze Premier League. Interesujące zespoły piłkarskie i zawodnicy jak Matty Cash nieprzerwanie zapewniają pierwszorzędnym miłośnikom mnóstwo emocji. Zmagania między zawodnikami z ligi okazują się zagorzałe, rzadko okazuje się definitywnie, iż są to potyczki nudne. Obserwujemy wyjątkowe asysty oraz gole, nieczyste faule zakończone wielokrotnie pokazaniem żółtej kartki, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego względu warto śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich,przeglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Aston Villa i West Ham oraz ich udział w Premier League zapewnia super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Villa Park.