Mecz między Fulham i West Ham na stadionie Craven Cottage dnia 2023-04-08 14:00: wynik 0-1

Dnia 2023-04-08 14:00 na stadionie Craven Cottage rozegrał się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 30. Na przeciw siebie stanęły Fulham i West Ham.

Pierwsza połowa meczu między Fulham a West Ham zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

 

Gole strzelali: H. Reed 23' 0-1

Żółte kartki Fulham: Carlos Vinícius 62'

Żółte kartki West Ham: Declan Rice 73'

Czerwone kartki Fulham:

Czerwone kartki West Ham:

Sędzią głównym tego spotkania był Jarred Gillett, Australia. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Fulham stawi czoła Everton, następne spotkania z drużynami Leeds i Aston Villa natomiast West Ham zmierzy się z Gent. Następne mecze zagra z drużynami Arsenal i Gent.

Oddani fani piłki nożnej z dużym entuzjazmem śledzą pasjonujące starcia w lidze Premier League. Mocne futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak Carlos Vinícius Declan Rice wielokrotnie zapewniają wspaniałym miłośnikom piłki nożnej emocje sięgające zenitu. Zmagania między drużynami są nader bezkompromisowe, nie często okazuje się, iż zmagania nudzą fana. Natrafiamy na idealnie wyliczone asysty czy bramki, nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się bardzo często pokazaniem żółtej kartki zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Gorąco zachęcamy, aby przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i oglądać spotkania piłkarskiej ligi Premier League. Fulham i West Ham jak ich udział w lidze Premier League zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Craven Cottage.