Spotkanie West Ham kontra Brighton dnia 2021-12-01 19:30: 1-1

W dniu 2021-12-01 19:30 na obiekcie sportowym London Stadium odbył się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 14. Zmierzyły się ze sobą West Ham i Brighton.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy West Ham a Brighton wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: T. Souček 5' 1-0 Pablo Fornals N. Maupay 89' 1-1 T. Lamptey

Żółte kartki West Ham: Michail Antonio 90'

Żółte kartki Brighton: Neal Maupay 90'

Czerwone kartki West Ham:

Czerwone kartki Brighton:

Główny arbiter spotkania to Chris Kavanagh, England. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu West Ham zmierzy się już z Dinamo Zagreb, następne spotkania z drużynami Burnley i Arsenal a Brighton z Tottenham. Następne mecze zagra z drużynami Wolves i Manchester United.

W dzisiejszych czasach liczni kibice z dużym entuzjazmem śledzą niezwykle fascynujące starcia, które startują w lidze Premier League. Ciekawe futbolowe drużyny z ligi i piłkarze tacy jak Michail Antonio Neal Maupay nieustannie sprawiają wspaniałym entuzjastom piłki nożnej wrażenia z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy drużynami okazują się bezkompromisowe, nie często bywa, że są to zmagania usypiające. Obserwujemy nieczyste sytuacje na faul zakończone czerwoną kartką, przechodzące do historii gole czy asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Serdecznie zachęcamy, aby przeglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. West Ham oraz Brighton i ich udział w lidze Premier League zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak London Stadium.