Spotkanie West Ham - Nottingham Forest na stadionie London Stadium: 3-2

W emocjonującym meczu Premier League drużyny West Ham i Nottingham Forest zmierzyły się na stadionie London Stadium. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-2 na korzyść West Ham. Oba zespoły zaprezentowały wysoką jakość gry, a wynik na przerwę był remisowy, 1-1. Mecz odbył się 12 listopada 2023 roku o godzinie 14:00. Kibice mieli okazję podziwiać widowiskową piłkę nożną i pełne emocji starcie obu drużyn.

Raport z meczu piłki nożnej

Mecz pomiędzy drużynami West Ham i Nottingham Forest, który odbył się na London Stadium, był prawdziwym widowiskiem dla fanów piłki nożnej. Starcie zakończyło się wynikiem 3-2 po emocjonującej dogrywce . Mecz odbył się w ramach 12. kolejki Premier League.

Lucas Paquetá z West Ham rozpoczął strzelanie bramek już w 3. minucie, co dało gospodarzom prowadzenie 1-0. Jednak ekipa Nottingham Forest odpowiedziała bramką T. Awoniyi'ego w 44. minucie, doprowadzając do remisu 1-1 na przerwę. Po wznowieniu gry, to goście wyszli na prowadzenie dzięki trafieniu A. Elanga w 63. minucie, asystowanemu przez O. Ainę. Jednak radość drużyny Nottingham Forest była krótka, gdyż już w 65. minucie J. Bowen wyrównał wynik na 2-2, z asystą J. Ward-Prowse'a. To jednak nie koniec emocji - w 88. minucie T. Souček zdobył bramkę dającą West Ham prowadzenie 3-2, także po asyście J. Ward-Prowse'a.

Drużyna gospodarzy otrzymała dwie żółte kartki - pierwsza dla Vladimíra Coufala w 22. minucie, a druga dla Mohammeda Kudusa w 60. minucie. Z kolei drużyna Nottingham Forest zgromadziła dwie żółte kartki - pierwszą dla Moussy Niakhaté w 54. minucie, a drugą dla Anthony'ego Elangi w 64. minucie.

Mecz sędziował Salisbury Michael z Anglii, który skutecznie prowadził spotkanie, zapewniając sprawiedliwy przebieg rywalizacji.

West Ham w najbliższym czasie zmierzy się z drużynami Burnley, TSC Backa Topola i Crystal Palace, natomiast Nottingham Forest zmierzy się z drużynami Brighton, Everton i Fulham.