Dnia 2022-04-03 13:00 odbył się mecz pomiędzy West Ham oraz Everton zakończony wynikiem 2-1

Dnia 2022-04-03 13:00 na obiekcie sportowym London Stadium rozegrał się interesujący mecz ligi Premier League kolejki 31. Zmierzyły się ze sobą West Ham oraz Everton.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy West Ham i Everton zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

 

Gole strzelali: A. Cresswell 32' 1-0 M. Holgate 53' 1-1 Richarlison J. Bowen 58' 2-1

Żółte kartki West Ham: Aaron Cresswell 90'

Żółte kartki Everton: Michael Keane 34' Michael Keane 65' Mason Holgate 84'

Czerwone kartki West Ham:

Czerwone kartki Everton: Michael Keane 65'

Sędzią głównym tego spotkania był Michael Oliver, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna West Ham stanie naprzeciw Lyon, następne spotkania z drużynami Brentford oraz Lyon. Kolejno natomiast Everton z Burnley. Następne mecze zagra z drużynami Manchester United oraz Crystal Palace.

Fani futbolu z zapałem śledzą poczynania, które dotyczą ligi Premier League. Utalentowane zespoły piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak Aaron Cresswell Michael Keane często gwarantują fantastycznym sympatykom mnóstwo przeżyć. Nieprzerwanie trafiamy na brutalne sytuacje z faulem, wyśmienite sytuacje podbramkowe oraz asysty, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Interesujące potyczki pomiędzy piłkarzami bywają zagorzałe, rzadko zdarza się, iż są to mecze statyczne. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz oglądać spotkania piłkarskie profesjonalnej ligi Premier League. Udział takich drużyn jak West Ham i Everton w lidze Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak London Stadium.