Mecz Brentford vs West Ham dnia 2022-04-10 13:00 - 2-0

Dnia 2022-04-10 13:00 na obiekcie sportowym Brentford Community Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 32 pomiędzy Brentford a West Ham.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Brentford i West Ham wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

 

Gole strzelali: B. Mbeumo 48' 1-0 I. Toney I. Toney 64' 2-0 B. Mbeumo

Żółte kartki Brentford:

Żółte kartki West Ham: Michail Antonio 66'

Czerwone kartki Brentford:

Czerwone kartki West Ham:

Główny sędzia spotkania to Martin Atkinson, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Brentford stanie naprzeciw Watford, następne spotkania z drużynami Tottenham oraz Manchester United natomiast West Ham zmierzy się z Lyon. Następne mecze zagra z drużynami Burnley oraz Chelsea.

Coraz częściej liczna grupa kibiców śledzi poczynania, które dotyczą ligi Premier League. Fascynujące futbolowe zespoły z ligi oraz zawodnicy tacy jak Michail Antonio wielokrotnie zapewniły kapitalnym sympatykom emocje sięgające zenitu. Nieprzerwanie obserwujemy wspaniałe gole i asysty, nieczyste faule, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zmagania między drużynami są bardzo zażarte, nie często bywa, że są to zmagania usypiające. Dlatego więc warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich iprzeglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Udział takich drużyn jak Brentford i West Ham z ligi Premier League zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Brentford Community Stadium.