Spotkanie Wolves vs West Ham, wynik 1-0

Wolves vs West Ham zakończony wynikiem 1-0. Dnia 2021-11-20 15:00 na stadionie Molineux Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 12. Zmierzyły się ze sobą Wolves oraz West Ham.

Pierwsza połowa meczu między Wolves i West Ham zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: R. Jiménez 58' 1-0 Daniel Podence

Żółte kartki Wolves: Rúben Neves 54'

Żółte kartki West Ham: Declan Rice 86'

Czerwone kartki Wolves:

Czerwone kartki West Ham:

Główny arbiter spotkania - Mike Dean, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Wolves zmierzy się już z Norwich, następne spotkania z drużynami Burnley oraz Liverpool. Kolejno natomiast West Ham z Rapid Vienna. Następne mecze zagra z drużynami Manchester City oraz Brighton.

Kibice śledzą bardzo interesujące poczynania ligi Premier League. Fascynujące futbolowe drużyny z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak Rúben Neves Declan Rice systematycznie zapewniają kapitalnym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Walki między drużynami ligowymi zdarzają się bardzo bezkompromisowe, nie często okazuje się jednoznacznie, że są to potyczki mało interesujące. Trafiamy na spektakularne asysty czy sytuacje podbramkowe, ostre faule, które zapewniają niesamowite przeżycia z meczu. Z tego względu warto oglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Premier League, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich. Wolves i West Ham jak ich udział w lidze Premier League zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Molineux Stadium.